kameralne spotkanie z Edytą Kochlewską

Kameralne spotkanie z Edytą Kochlewską

9 grudnia 2021 roku o godzinie 19.00 w Centrum Masażu „Ciało by się” w Warszawie odbędzie się kameralne spotkanie z autorką powieści „Siedem ślubów mojej siostry” – Edytą Kochlewską, na które serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z pisarką – Hanką Bilińską-Stecyszyn

W ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gubinie odbędzie się spotkanie z Hanną Bilińską – Stecyszyn, autorką powieści „Wbrew pozorom”.

spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską

Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie z Pauliną Płatkowską

Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Pauliny Płatkowskiej na spotkanie autorskie, które odbędzie się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 65 w Warszawie (ul. Petofiego 3), 6 grudnia 2021 r. o godzinie 18.00.

targi dobrej książki

Targi Dobrej Książki w Fabryce Norblina

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają dobrej literatury obyczajowej, szczególnie w wersji DUŻY WYGODNY DRUK, na Targi Dobrej Książki, które odbędą się w Warszawie, w Fabryce Norblina. Termin wydarzenia z 4-5 grudnia 2021 r. został przeniesiony.

Targi Książki w Katowicach

Zapraszamy wszystkich miłośników książek na Targi Książki w Katowicach, które odbędą się w dniach 12-14 listopada 2021 r. Oficyna wydawnicza SILVER jest na liście wystawców – zapraszamy na stoisko nr 39!

spotkanie autorskie Edyta Kochewska

Spotkanie autorskie z Edytą Kochlewską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Edytą Kochlewską, autorką powieści „Siedem ślubów mojej siostry”. Spotkanie odbędzie się 19 października o 18.00 w Bibliotece dla Dorosłych i Młodzieży nr 65 w Warszawie.

Spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Pauliną Płatkowską, które odbędzie się 23 września o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pieszycach.