Targi Książki i Mediów Vivelo

Targi Książki i Mediów Vivelo odbędą się w dniach 18-21 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Zapraszamy wszystkich miłośników literatury i mediów – my też tam będziemy!

targi vivelo

Koniecznie zajrzyjcie do nas na Targi książki i mediów Vivelo – STOISKO 96, strefa D6. Będzie to doskonała okazja, by spotkać swoich ulubionych pisarzy i zamienić z nimi kilka miłych słów. Oni już nie mogą się Was doczekać!

W piątek 19 maja w godz. 13.00–14.00 będzie nam towarzyszyła Alicja Patey-Grabowska. Pani Alicja jest autorką wzruszającego zbioru opowiadań Kochać – zapomnieć?, którego bohaterka wspomina całe swoje życie – od powstania warszawskiego przez czasy PRL-u, po bieżące wydarzenia, i zadaje sobie pytanie, czy można kochać, gdy młodość przeminie. Odpowiedź wbrew pozorom nie jest oczywista.

• Także w piątek o 14.45 na scenie lifestyle wystąpi Wojtek Męczyński Photography, który jest fotografem, autorem zdjęć do książki „Kochać – zapomnieć?”, a także albumu „Wieloryby z Królestwa Tonga i mniejsi mieszkańcy oceanów”. Podczas targów pokaże swoje zachwycające zdjęcia spod wody i opowie o spotkaniach z humbakami, a także mikromieszkańcami oceanów. Po prezentacji ok. 15.30 będziemy go gościć na naszym stoisku.

Agata Suchocka – autorka intrygującej powieści Tydzień z życia Adeli pojawi się u nas nie raz, nie dwa, a trzy razy! W piątek przybędzie na nasze stoisko o 17.30 i będzie z nami aż do końca dnia targowego😊 W sobotę wystąpi na scenie lifestyle o 14.30 z recitalem literacko-muzycznym, potem będziecie mogli z nią porozmawiać i poprosić o autograf na naszym stoisku. W niedzielę fanów Agaty zapraszamy od 12.00 do 14.00.

Paulina Płatkowska – jest autorką powieści: Bądź dobrej myśli, Lepsze czasy, Jasna sprawa i To, czego szukasz. Jej książki niosą nadzieję i zarażają optymizmem. Jeśli szukacie idealnego prezentu dla mamy na Dzień Matki, zapraszamy po książki z autografem w sobotę od 12.00 do 14.00. Przygotowaliśmy specjalne ceny na te właśnie pozycje!

• Na Targach Vivelo nie może zabraknąć Agnieszki Dydycz – autorki naszych bestsellerowych powieści w serii Mogę być…, które zachęcą do zastanowienia, co was uszczęśliwia i czy może warto coś w sobie i swoim życiu zmienić. W niedzielę o 15.00 zobaczycie Agnieszkę na scenie lifestyle. Oczywiście zapraszamy także na stoisko po książkę z autografem od 14.00 do 15.00 i zaraz po występie na scenie.

Data i miejsce
18-21 maja 2023 r.
Stadion PGE Narodowy
wejście Recepcja Główna od al. Zielenieckiej
Al. Księcia J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Godziny targów
18 maja (czwartek – godz. 10:00-18:00
19 maja (piątek) – godz. 10:00-19:00
20 maja (sobota) – godz. 10:00-19:00
21 maja (niedziela) – godz. 10:00-17:00
Wejście płatne

RODZAJE I CENY BILETÓW

  • Bilet normalny* – 14 zł
  • Bilet ulgowy* – 7 zł
  • Bilet rodzinny* – 35 zł
  • Karnet 4 dniowy** – 40 zł

DLA POSIADACZY KARTY DUŻEJ RODZINY

  • Bilet normalny* – 10 zł
  • Bilet ulgowy* – 5 zł

* bilet uprawnia do jednokrotnego wstępu na teren targów w dowolny wybrany dzień
** karnet 4 dniowy uprawnia do wielokrotnego wstępu na teren targów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *