Targi Książki w Katowicach 2022

Zapraszamy wszystkich miłośników książek na Targi Książki w Katowicach, które odbędą się w dniach 4-6 listopada 2022 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Oficyna wydawnicza SILVER jest wśród wystawców – zapraszamy na stoisko nr 84!

Targi Książki w Katowicach – zapraszamy!

targi książki katowice 2022

Na Targach można będzie zapoznać się z ofertą SILVERA, wśród której na pewno będą nasze dwie ostatnie nowości: Kochać Zapomnieć? oraz najnowsza powieść Hanny Bilińskiej-Stecyszyn Druga szansa, czasem trzecia.

Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 160 wystawców z całej Polski, a gościem specjalnym będzie Ukraina. Wśród atrakcji będą spotkania z autorami, warsztaty, dyskusje, wymiana książek oraz atrakcje dla dzieci – to wszystko w w 3 targowych dniach od 4 do 6 listopada. Będzie to świetna okazja do uczestnictwa w tym czytelniczym święcie.

Na tegorocznych targach można będzie znaleźć nowości i bestsellery wszystkich gatunków literackich, a także poradniki, albumy i komiksy. Wśród wystawców będą też antykwariaty, których oferta pozwoli odnaleźć także starsze tytuły.

Warto tu być i zajrzeć na nasze stoisko – szukajcie numeru 84, gdzie na pewno znajdziecie pozytywną energię, wiele uśmiechów, ale także nasze książki i atrakcyjne rabaty!

Zapraszamy!

Data i miejsce
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
4-6 listopada 2022 r.
http://historiaikultura.pl/targi-ksiazki-w-katowicach/

Godziny otwarcia
piątek 4.11. – 11:00-19:00
sobota 5.11. – 10:30-19:00
niedziela 6.11. – 10:30-17:00

Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *