Targi Krafty w Elektrowni Powiśle

Już w najbliższy weekend, 5 i 6 marca w Elektrowni Powiśle w Warszawie odbędą się Targi Krafty z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Będziemy tam obecni z naszymi książkami, więc jeśli nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki – zapraszamy!

Targi Krafty w Elektrowni Powiśle

targi krafty

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn na targach będzie można znaleźć wiele drobiazgów, ręcznie robionych przedmiotów z drewna czy ceramiki, biżuterii i naturalnych kosmetyków, które na pewno będą niebanalnym i wyjątkowym prezentem. Nasze książki, choć nie są ręcznie robione, ozdabiamy ręcznie w urocze wstążeczki, pakujemy w ręcznie szyte woreczki, dodajemy drobne prezenty, tak aby chwytając za powieść, otrzymać jeszcze miły gadżet.

Poza naszymi książkami na miejscu znajdziecie m.in. stoiska z piękną, ręcznie robioną biżuterią, ceramiką, designerskimi dodatkami do wnętrz, autorskimi ubraniami oraz dodatkami do garderoby, bio kosmetykami czy wyrobami z drewna. Dodatkowo podczas tej edycji będą również stoiska z plakatami oraz płytami winylowymi.

Na targach Krafty z pewnością znajdziesz coś nieszablonowego. Dla męża czy żony, dziewczyny czy chłopaka, kogoś bliskiego czy po prostu dla siebie. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają Dj Def & Bart QB (Black Market). Czekamy na Was w sobotę i niedzielę.

Data i miejsce
5-6 marca 2022 r.
Elektrownia Powiśle
ul. Dobra 42, 00-312 Warszawa,

Godzina spotkania
sobota: 11.00 – 21.00
niedziela: 11.00 – 18.00
Wejście bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *