Targi Gier i Książek w Łodzi

W dniach 26-27 listopada 2022 r. w Hali Expo w Łodzi odbędą się Targi Gier i Książek. Ponad osiemset tytułów książek i kilkaset gier planszowych, karcianych i strategicznych to oferta, którą trzeba zobaczyć. Wśród wystawców będzie również nasze wydawnictwo – Zapraszamy!

Targi Gier i Książek w Łodzi – promocja dobrej literatury i zabawy

Targi Gier i Książek w Łodzi wracają po po trzech latach przerwy z podwójną mocą. Ponad osiemset tytułów książek i kilkaset gier, w tym mnóstwo nowości i najwięksi wydawcy to oferta tegoroczna, która z pewnością przyciągnie wielu zwiedzających, a zbliżający się okres świąteczny to doskonała okazja, aby zrobić zakupy prezentów dla najbliższych.

Wśród propozycji przygotowanych przez wystawców, znajdziecie również ofertę Silvera. Będą wszystkie nasze książki i nowość: Kochać Zapomnieć? Alicji Patey Grabowskiej. Przygotowaliśmy również spotkania z autorami. Zapraszamy:

w sobotę – od 11.00 to czas na spotkanie z Pauliną Płatkowską /sala konferencyjna B piętro I,

w niedzielę – od 14.40 do 15.30 na scenie B Agnieszka Dydycz poprowadzi warsztat literacko-rozwojowy.

Oprócz zwykłej ekspozycji na stoiskach organizatorzy przygotowali także mnóstwo atrakcji. W czasie targów odbędzie się ponad czterdzieści spotkań z autorami, bookcrossing, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wiele konkursów z nagrodami. Warto więc zajrzeć na to wydarzenie, a przede wszystkim spotkać się z nami! Zapraszamy!

Data i miejsce

26-27 listopada 2022 r.
Hala Expo w Łodzi
Al. Politechniki 4

Godziny otwarcia i bilety
wstęp: od 15 zł (kup bilety)
sobota 10.00-19.00
niedziela 10.00- 17.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *