Dyskusyjny Klub Książki – spotkanie z Pauliną Płatkowską

Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Pauliny Płatkowskiej na spotkanie autorskie, które odbędzie się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 65 w Warszawie (ul. Petofiego 3), 6 grudnia 2021 r. o godzinie 18.00.

Spotkanie autorskie z pisarką Pauliną Płatkowską

spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską

Spotkanie odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, który gościć będzie tym razem pisarkę Paulinę Płatkowską – autorkę powieści „Bądź dobrej myśli„, „Lepsze czasy” i „Jasna sprawa„. Seria opowiada o dojrzałej przyjaźni, która zawiązuje się między trzema silverkami na zajęciach z ceramiki. Panie, choć różnią się poglądami, statusem społecznym i charakterami, lubią ze sobą przebywać, chodzić na kijki i godzinami dyskutować. Mimo różnic, potrafią się wspierać, akceptować i pomagać sobie w trudnych chwilach. Wszystkie trzy powieści są pogodne, pełne emocji i dobrego humoru. Sprawdzą się jako literatura dla dojrzałego odbiorcy, ale nie tylko. Wśród postaci, przewijających się przez książki, są też przedstawiciele młodszego pokolenia: dzieci i wnuki głównych bohaterek.

Paulina Płatkowska z wykształcenia jest kulturoznawczynią, ale pracuje głównie jako pisarka. Jest autorką powieści dla młodzieży i dorosłych, bajek i słuchowisk. Mieszka pod Warszawą z mężem i trzema córkami.

Data i miejsce
6 grudnia 2021
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 65
Warszawa, ul. Petofiego 3

Godzina spotkania
godz. 18.00
relacja na żywo na Facebooku
fb.com/bpbielany

Książki dla kobiet w dojrzałym wieku

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla mamy czy babci, książki Pauliny Płatkowskiej – pięknie wydane, opatrzone wstążeczką i drobnymi dodatkami – sprawdzą się doskonale. To również świetna, lekka i pogodna literatura na długie jesienno-zimowe wieczory, powieści, które można zabrać na wakacje czy poczytać przed snem. Duży, wygodny druk ułatwia czytanie i sprawia, że lektura jest jeszcze przyjemniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *