Spotkanie autorskie z Edytą Kochlewską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Edytą Kochlewską, autorką powieści „Siedem ślubów mojej siostry”. Spotkanie odbędzie się 19 października o 18.00 w Bibliotece dla Dorosłych i Młodzieży nr 65 w Warszawie.

Spotkanie autorskie z Edytą Kochlewską


Edyta Kochlewska to autorka wydanej przez Oficynę Wydawniczą Silver powieści obyczajowej „Siedem ślubów mojej siostry„.

Z wykształcenia prawniczka z zacięciem dziennikarskim, które to porzuciła na rzecz lżejszej tematyki. Jej debiutancka powieść to historia Zośki – szukającej miłości dziewczyny, której zapach sprawia, że mężczyźni szaleją na jej punkcie. Choć zapach to motyw przewodni książki, opowiada ona też o relacjach rodzinnych i wpływie najbliższych osób na podejmowane w życiu decyzje. Na kartach powieści bohaterka miotając się od jednego do drugiego mężczyzny, przeskakując z jednej pracy do drugiej i podróżując po różnych krajach, próbuje odnaleźć samą siebie, co dopiero jej się udaje, gdy wyjeżdża i nabiera dystansu do rodzinnych oczekiwań i nieszczęśliwej matki, przekładającej na nią swoje frustracje.

Zapraszamy na spotkanie z autorką

Data: 19 października 2021 r.
Godzina: 18.00
Adres: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 65, ul. Petöfiego 3, 01-917 Warszawa

Obowiązują: ZAPISY
📞 tel. 22 835 69 44
✉ e-mail: m.koziarska@bibliotekabielany.waw.pl
www: https://www.bibliotekabielany.waw.pl

Książka jest lekka i przyjemna, a dużym jej atutem jest poczucie humoru autorki. Podążając za Zośką, wpadamy w jej świat, otulony zapachami i wypełniony emocjami, przez co naprawdę możemy oderwać się od rzeczywistości.

Zapraszamy na spotkanie z autorką!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *