Plener Literacki w Gdyni

Zapraszamy do udziału w Plenerze Literackim, który odbędzie się od 15 do 17 lipca br. na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdyni. W programie spotkania ze znanymi i lubianymi pisarzami, interesująca oferta książek przygotowana przez niemal 80 wystawców oraz mnóstwo atrakcji dla małych i dużych Czytelników. Silver też tam będzie!

Plener Literacki w Gdyni

plener literacki gdynia

Razem z przepiękną i klimatyczną Gdynią oraz Fundacją Historia i Kultura zapraszamy na trzy dni literackiego święta! W trakcie wydarzenia, które będzie miało miejsce w znakomitej lokalizacji na Bulwarze Nadmorskim i w Muszli Koncertowej, spotkacie różnorodnych wydawców, Waszych ulubionych autorów, będziecie mogli skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych także dla dzieci. Silver również będzie gościł na tym wydarzeniu. Znajdziecie nas na stoisku 36.

Jak zwykle spotkacie u nas jedną z naszych autorek. Tym razem będzie to Agnieszka Dydycz, która na pewno zarazi Was pozytywną energią i poczuciem humoru. Będzie to okazja do rozmowy i zdobycia autografu! Aby zobaczyć się z autorką powieści „Nigdy nie będę wyższa”, bądźcie u nas w sobotę w godzinach 12-15.00!

Szczegółowy program imprezy znajdziecie tu: Program Pleneru Literackiego

Miejsce:

Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego

Gdynia

Stoisko 36

Data i bilety:

15 lipca 2022, piątek w godz. 12.00-19.00,

16-17 lipca 2022, sobota i niedziela w godz. 11.00-19.00

WSTĘP WOLNY

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.