Nigdy nie będę wyższa – pozytywna powieść o poszukaniu szczęścia

Nigdy nie będę wyższa Agnieszka Dydycz

Z początkiem kwietnia 2022 roku nakładem naszego wydawnictwa pojawi się kolejny tytuł. Tym razem będzie to pozytywna i motywacyjna powieść, w której dojrzała bohaterka Małgorzata pozornie wszystko w życiu ma poukładane. I byłoby idealnie, gdyby nie… brak romantycznej i żywej miłości (przyzwyczajenie to za mało!).

Agnieszka Dydycz „Nigdy nie będę wyższa”

Małgorzata jest typem osoby, która stara się wszystkich zadowolić. Jest troskliwą żoną, przyjaciółką i mamą, choć dzieci dawno już dorosły. Ona jednak wbiła się w pewien szablon i rytm jej życia wyznaczają a to obiady u matki, a to praca (jest pisarką!), ewentualnie joga czy służbowe wyjazdy męża. Niby wszystko jest w porządku, ale przecież życie to nie tylko automatyczne zaspokajanie bieżących potrzeb. To także emocje i motyle w brzuchu, których Małgorzacie ewidentnie jest brak.

I wtedy pojawia się coś nieoczekiwanego, czego nigdy w życiu by się nie spodziewała. Co z tego wyniknie? Musicie koniecznie przeczytać w najnowszej powieści Agnieszki Dydycz!

Od mentorki do pisarki

Agnieszka Dydycz, oprócz bycia pisarką, spełnia się również jako mentorka – jest coachem i prowadzi zajęcia rozwojowe dla kobiet. Nic dziwnego, że jej powieść jest zarazem swoistym poradnikiem, zawierającym ciekawe spostrzeżenia i wskazówki pomagające lepiej poznać siebie i zmienić swoje życie na lepsze. Żeby zwrócić waszą uwagę na fragmenty, na których warto się zatrzymać, oznaczyliśmy je piktogramami. Jeśli więc zdarzało się wam zaginać rogi stron, by zaznaczyć złote myśli, już nie będziecie musiały tego robić!

Nowa książka w naszej bibliotece pozytywnych powieści to historia skierowana do dojrzałej publiczności i to głównie kobiecej. Panom też ją polecamy, bo jeśli się dobrze przyjrzeć, to „Nigdy nie będę wyższa” może stać się wygodną instrukcją do tego, jak uszczęśliwić partnerkę.

Odnaleźć szczęście

  • chyba każdy tego pragnie. Czasem, żeby szczęście osiągnąć, trzeba postawić na siebie, wyjść z własnej strefy komfortu, zaryzykować.
  • zmiana jest możliwa! Czas zacząć działać, szczególnie jeśli wam czegoś brakuje.
  • żeby to zrobić, trzeba spojrzeć w głąb siebie i zapytać, czy na pewno to, w czym tkwimy, nam wystarcza.

Agnieszka Dydycz przekonuje, że żadna z nas nie ma wielkich szans na to, żeby być wyższa, za to ma pełen wachlarz możliwości, żeby być szczęśliwsza. Bo szczęście nie jest naszą stałą cechą fizyczną, jak wzrost. Szczęście – na nasze szczęście – można odnaleźć i można też odczuwać stale, do tego bez ograniczeń wiekowych! A jeśli Małgorzacie się to udało, to może także na nas ktoś lub coś miłego czeka?


Marysia Winiarska – recenzja

Drogie Panie, czytając tę książkę, pomyślcie także o sobie. To opowieść dla nas i o nas, o naszych lękach i marzeniach. I jeszcze o tym, jakie chcemy być dla wszystkich dobre, aż z tej dobroci zapominamy o sobie… A przecież nasze życie też może być jak film, w którym same piszemy sobie scenariusz i gramy główną rolę. I choć zdarzy się, że ktoś nam czasem przeszkodzi lub zacznie stroić fochy – nic to, i z tym damy sobie radę! Nie warto narzekać na to, czego nie mamy, i płakać nad tym, czego nie możemy zmienić. Jesteśmy, jakie jesteśmy, i chociaż już nigdy nie będziemy ani młodsze, ani wyższe, zawsze możemy być… szczęśliwsze! Gorąco polecam: i żyć szczęśliwie, i książkę!

O książce

Małgorzata wreszcie ma wybór. Czy jest on determinantem szczęścia? Trudno powiedzieć. Agnieszka Dydycz przekonuje, że warto zaakceptować fakt bycia uwielbianą w zamian za nic. Bo jeżeli sami potrafimy kochać bezwarunkowo, czas nauczyć się, że MY również możemy być kochani!

Patronat medialny:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.