Kameralne spotkanie z Edytą Kochlewską

9 grudnia 2021 roku o godzinie 19.00 w Centrum Masażu „Ciało by się” w Warszawie odbędzie się kameralne spotkanie z autorką powieści „Siedem ślubów mojej siostry” – Edytą Kochlewską, na które serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z Edytą Kochlewską

Edyta Kochlewska jest prawniczką z wykształcenia, ale przez dwadzieścia lat pracowała jako dziennikarka. Porzuciła jednak ten fach, aby oderwać się od ciężkich tematów na rzeczy tych lekkich, a nawet ulotnych.

Jej debiutancka powieść dużo ma bowiem wspólnego z zapachem. Główna bohaterka, która wciąż poszukuje miłości, w sumie nie narzeka na zainteresowanie mężczyzn. Pachnie wspaniale, jak marzenie, jak lody waniliowe, co działa na płeć przeciwną jak magnes. Jednak związki w życiu Zośki nie udają się, czego przyczyn może należy szukać w najbliższej rodzinie dziewczyny, a zwłaszcza matce przekładającej na nią swoje oczekiwania i frustrację.

W końcu główna bohaterka powieści trafia do madryckiej Biblioteki Zapachów, gdzie dowiaduje się, że jej zapach naprawdę jest wyjątkowy i wart utrwalenia. Wraz z tą wiedzą przychodzi odkrycie, że za jej życiowymi tryumfami może stać ulotny estratetraenol. Ostatecznie decyduje się na radykalne rozwiązanie. Jakie…?

Zapraszamy na kameralne spotkanie z autorką powieści, na którym będzie okazja do rozmowy, zdobycia autografu i zakupienia książki w promocyjnej cenie.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o kontakt telefoniczny:
tel. +48 503 739 398.

Szczegóły spotkania

Data i miejsce
9 grudnia 2021 r.
Centrum Masażu „Ciało by się”
ul. Ogrodowa 3, Warszawa

Godzina spotkania
godz. 19.00

Dobra książka dla kobiet

Siedem ślubów mojej siostry” to książka dla każdej kobiety. Powieść została wydana w wersji DUŻY, WYGODNY DRUK, dzięki czemu podczas czytania nie męczą się oczy. Przyciągająca wzrok, hipnotyzująca okładka, a także elegancka wstążka, będąca dodatkiem tylko w naszym sklepie, sprawiają, że książka „Siedem ślubów mojej siostry” sprawdzi się jako pomysł na prezent. Warto również wypatrywać promocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *