Jesienne Targi Książki 2022

Jesienne Targi Książki odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. Będzie to okazja do zaprezentowania naszej nowej powieści. Wspólnie z organizatorami zapraszamy na to wydarzenie!

Jesienne Targi Książki – Warszawa, 15-18 września 2022 r.

Targi zapowiadają się bardzo ciekawie. W bogatym programie przygotowanym przez organizatorów nie zabraknie wielu atrakcji. Formuła tegorocznego wydarzenia to połączenie festiwalu literackiego, targów książki, spotkań z autorami oraz dyskusji literackich. Miejsce, w którym odbędą się targi, jest wyjątkowe i lubiane zarówno przez mieszkańców Warszawy, jak i turystów. Stoiska wystawców usytuowane zostaną w Arkadach Kubickiego oraz w namiotach, po obu stronach centralnej części ogrodu. W samym środku zbudowana zostanie scena do spotkań autorskich. Kolejne miejsca do spotkań i innych wydarzeń programowych zlokalizowane zostaną wewnątrz Zamku Królewskiego.

Silver będzie jednym z ponad 100 wystawców. Planujemy przedstawić Wam naszą ofertę obyczajowych książek dla kobiet w wersji DUŻY DRUK, a także naszą nowość – powieść Hanny Bilińskiej-Stecyszyn „Druga szansa, czasem trzecia”. Tradycyjnie będzie można spotkać na naszym stoisku autorki:

16.09 o godz. 14.00, 17.06 o godz. 16.00,

16.09 o godz. 16.00, 17.09 o godz. 13.00, 18.09 o godz.14.00,

17.09 o godz. 11.30.

Zapraszamy do ogrodów z całymi rodzinami. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie wśród planowanych punktów programu. Nie zabraknie spotkań literackich, dyskusji, spotkań edukacyjnych, warsztatów i atrakcji dla dzieci. Oprócz wydawców literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, będzie także oferta książki młodzieżowej i dziecięcej oraz komiksów.

Jeśli lubiliście Plenery Literackie, które odbywały się w roku 2020 i 2021 w Ogrodzie Saskim w Warszawie – te wydarzenie jest ich kontynuacją, tylko w bardziej rozbudowanej formie. Warto więc na nim być!

Miejsce:

Arkady Kubickiego i Ogrody Zamku Królewskiego w Warszawie

Wstęp:

bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *