Festiwal „Pociąg do literatury” – 2-6 września, Kielce

„Pociąg do literatury” Herling-Grudziński Festiwal odbędzie się w Kielcach w dniach od 2 do 6 września 2022 r. Wydarzenie odbędzie się po raz drugi, ale w dużo szerszym zakresie niż rok temu. Przede wszystkim dni festiwalowych będzie więcej, a także towarzyszących imprez, a co za tym idzie, z pewnością także odwiedzających. Silver zaprasza na kiermasz książek, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą powieści naszego wydawnictwa.

Pociąg do literatury w Kielcach – festiwal, kiermasz książek i inne atrakcje

Festiwal obejmie tradycyjne wydarzenia, dom których należą spotkania autorskie, debaty, panele dyskusyjne, warsztaty, a także kiermasz książek, na którym będziemy obecni. Oprócz tego dodatkowymi atrakcjami będzie koncert, wycieczki, rajd rowerowy, gra miejska, konkursy z wysokimi nagrodami czy śniadanie na trawie. Wśród gości obecni będą pisarze, poeci, dziennikarze, artyści, naukowcy, pedagodzy, sportowcy z całej Polski i regionu świętokrzyskiego.

Kiermasz książek zaplanowano w dniach 2-3 września przy ul. Sienkiewicza. Wezmą w nim udział liczne wydawnictwa, w tym także Silver. Ja zwykle będzie to okazja do promocyjnych zakupów, spotkań z autorkami, a dla nas z naszymi wiernymi i nowymi Czytelniczkami. Zapraszamy!

Miejsce:

Kiermasz Książek – ul. Sienkiewicza w Kielcach, odcinek od ul. Leśnej do ul. Staszica

Uroczyste otwarcie festiwalu – Poczytalnia na dVoRcu, ul. Czarnowska 12

Wstęp:

bezpłatny

Program festiwalu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *