Festiwal Książki w Opolu – zapraszamy na spotkanie z Silverem!

W dniach 3-5 czerwca 2022 r. odbędzie się w Opolu prawdziwe święto literatury. Festiwal Książki, który odbywa się na Opolszczyźnie już 6. raz, to nie tylko targi, ale również spotkania autorskie, warsztaty i koncerty. W Miasteczku Literackim spotkacie również nasze wydawnictwo!

Spotkajmy się na Festiwalu Książki w Opolu

Impreza będzie miała charakter plenerowy – całe wydarzenie zlokalizowane będzie na opolskim placu Wolności. To tam znajdziecie scenę oraz namioty, w których poszczególni wydawcy, w tym Oficyna Wydawnicza Silver, zaprezentują swoją ofertę. Wśród tytułów znajdą się najróżniejsze gatunki, począwszy od literatury dziecięcej przez kryminały aż po reportaże, a wśród 80 wydawnictw te duże i znane, a także mniejsze oraz dopiero startujące w tej branży.

My oczywiście zaprezentujemy nasze powieści obyczajowe, które skierowane są do dojrzałych czytelniczek. Wśród wszystkich pozycji z oferty Silvera na pewno będą dwie nowości: „Nigdy nie będę wyższa” – powieść o dojrzałej miłości i „To, czego szukasz” – książka o tym, że zmiany można wprowadzić do swojego życia w każdym, nawet senioralnym, wieku.

Szczegółowy program wydarzenia.

Data i miejsce:

3-5 czerwca 2022
Plac Wolności
45-021 Opole

Godziny i wstęp:

piątek: 11.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 18.00
niedziela: 9.00 – 18.00
wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.