24. Izabelińskie Spotkania z Książką – zapraszamy na spotkanie z Silverem!

Zapraszamy na 24. Izabelińskie Spotkania z Książką w dniach 10-12 czerwca w Izabelinie pod Warszawą. Zapewnionych jest dużo atrakcji. Między innymi debaty, rozmowy, spotkania autorskie i wiele innych. Spotkacie tam również dwie autorki z naszego wydawnictwa! 

Plenerowy kiermasz na Izabelińskich Spotkaniach z Książką 

Izabelińskie Spotkania z Książką

Wydarzenie odbędzie się w plenerze na rynku w Izabelinie. Każdego dnia przewidziane są inne atrakcje: koncerty, warsztaty, rozmowy.
12 czerwca w godzinach 10-15 odbędzie się kiermasz, na którym będzie można kupić książki, poznać odpowiedzi na pytania do autorów, a także z nimi porozmawiać i zdobyć autograf. 

Z grona silverowych pisarek pojawi się między innymi Paulina Płatkowska. Autorka książek, takich jak „Bądź dobrej myśli„, „Lepsze czasy” czy „Jasna sprawa„, a także nowości na naszej półce, czyli powieści „To, czego szukasz„. Autorka tworzy powieści dla dorosłych i młodzieży, a także bajki. Będziecie mogli spotkać się z nią w godzinach 10:30-11:30. 

Znajdzie się również okazja do spotkania autorki niedawno wydanej w naszym wydawnictwie powieści „Nigdy nie będę wyższa„, czyli Agnieszki Dydycz. Jej dzieła pokazują, jak znaleźć siebie i odmienić życie, niezależnie od wieku. Znajdziecie ją na naszym stoisku w godzinach 12.00-14.00. 

Program imprezy.

Serdecznie zapraszamy!

Powieści naszych autorek obecnych na kiermaszu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *