Nowa autorka, nowa powieść

Już na wiosnę nakładem naszego wydawnictwa pojawi się nowy tytuł i zarazem nowa autorka. Kto to będzie i o czym przeczytacie w książce? Postaramy się przybliżyć postać pisarki Agnieszki Dydycz i jej powieści, która bardzo się wpisuje w tematykę Silvera.

Pisarka Agnieszka Dydycz

Agnieszka Dydycz dała się już poznać jako autorka kilku powieści. Ale nie tylko. Choć stała się pisarką z wyboru, to jej droga zawodowa łączyła się z finansami. Pracując w banku, wdrażała usługi i produkty finansowe, ale też zarządzała ludźmi i prowadziła projekty. Mając za sobą ponad dwadzieścia lat doświadczenia z zakresu bankowości, giełdy papierów wartościowych i funduszy emerytalnych, stwierdziła, że chce robić w życiu coś innego. Teraz jest coachem i prowadzi warsztaty rozwojowe, podczas których uczy, jak poznawać siebie i zmieniać swoje życie na lepsze. Poza tym tworzy. Zadebiutowała w 2016 roku zabawną książką „Z pamiętnika masażysty, czyli nic, co ludzkie, nie jest mi (już) obce” i książką dla dzieci napisaną wraz z synem. W kolejnych latach powstały następne powieści: „Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też…”, „Marzenia z terminem ważności”, „Dzisiaj należy do mnie” – wyróżniona w konkursie literackim na Najlepszą Polską Książkę 2019 roku „Brakująca Litera” – i „Seans życia. Opowiadania z treścią”. Jej książki nie tylko bawią, ale też inspirują i zachęcają do odnalezienia własnej drogi w życiu i do zmian na lepsze. Przedstawiają siłę kobiet, które zmagając się z życiowymi przeciwnościami, szukają własnego miejsca na ziemi. Inspirują zarówno młode, jak nieco starsze czytelniczki.

Prywatnie autorka jest warszawianką i mamą nastoletniego syna Antka, który jest dla niej wielką inspiracją i źródłem wyzwań. Założyła i prowadzi Fundację „Pomóżmy Dzieciom”, prowadzi także blog: http://agnieszkadydycz.blogspot.com/

Nowa powieść pod banderą Silvera – „Nigdy nie będę wyższa

Najnowsza powieść Agnieszki Dydycz zostanie wydana w naszej oficynie wydawniczej. Cieszymy się bardzo, bo nawiązuje do głównej tematyki Silvera, czyli historii, w których pierwsze skrzypce grają osoby dojrzałe, a nawet bardzo dojrzałe. Tym razem będzie to opowieść o kobiecie po pięćdziesiątce, do której nagle przychodzi coś, czego ani nie oczekiwała, ani się nie spodziewała. Co tu dużo kryć, nawet przez myśl jej nie przeszło, że coś takiego może się jej jeszcze przydarzyć. A przecież ma dobre życie, fajny dom, udane dzieci, prawdziwe przyjaciółki. No i zawodowo od kilkunastu lat jest na drodze, która daje jej mnóstwo satysfakcji. Więc co z tego wyniknie…?

Zapraszamy już w kwietniu!

2 komentarze

  1. Wspaniała wiadomość🙂. Pani Agnieszka Dydycz to autorka, która staje się ulubioną od pierwszej książki. Już się cieszę na kwiecień. To bardzo dobry miesiąc… na książkę też i na nowe emocje podczas czytania.

    Katarzyna G.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *