Festiwal Książki w Opolu – zapraszamy na spotkanie z Silverem!

W dniach 2-4 czerwca 2023 r. odbędzie się w Opolu prawdziwe święto literatury. Festiwal Książki, który odbywa się na Opolszczyźnie już 7. raz, to nie tylko targi, ale również spotkania autorskie, warsztaty i koncerty. W Miasteczku Literackim spotkacie również nasze wydawnictwo!

Impreza będzie miała charakter plenerowy – całe wydarzenie zlokalizowane będzie na opolskim placu Wolności. To tam znajdziecie scenę oraz namioty, w których poszczególni wydawcy, w tym Oficyna Wydawnicza Silver, zaprezentują swoją ofertę. Wśród tytułów znajdą się najróżniejsze gatunki, począwszy od literatury dziecięcej przez kryminały aż po reportaże, a wśród wydawnictw te duże i znane, a także mniejsze oraz dopiero startujące w tej branży.

My oczywiście zaprezentujemy nasze powieści obyczajowe, które skierowane są do dojrzałych czytelniczek. Wśród wszystkich pozycji z oferty Silvera na pewno będą dwie nowości: Nigdy nie będę młodsza – powieść o dojrzałej miłości i dążeniu do szczęścia – i Tydzień z życia Adeli – książka o tym, że nigdy nie wiadomo, kiedy życie może zmienić się o 180 stopni, może to nastąpić nawet wtedy, gdy myślimy, że w tak zaawansowanym wieku nic ciekawego już nas nie spotka.

Na naszym stoisku na pewno spotkacie autorkę powieści – Agatę Suchocką, która zarazi Was swoją energią, a przy okazji wpisze się do książki!

Szczegółowy program wydarzenia.

Data i miejsce:

2-4 czerwca 2023
Plac Wolności
45-021 Opole

Godziny i wstęp:

piątek: 11.00 – 19.00
sobota: 11.00 – 19.00
niedziela: 11.00 – 18.00
wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *