Nowe pomysły na nasze książki

Gdy się ma własne wydawnictwo, można realizować wszystkie pomysły, które w pracy etatowej wymagają akceptu kilku lub kilkunastu osób. Na pewno też macie takie doświadczenia, prawda?

Ja sobie wymarzyłam, że w SILVERZE będę robić wszystko, co mi przyjdzie go głowy. Dlatego w specjalnych egzemplarzach są

  • i dedykacje od autorek,
  • i wesołe wstążeczki, żeby książka, którą bierzecie do ręki, kojarzyła się z prezentem.

Jutro przyjeżdża z drukarni najnowsza powieść Pauliny PłatkowskiejBądź dobrej myśli„, w której zrobiłam dwie rzeczy 'nowe’, czyli:

  • książka będzie mieć skośne skrzydełka – bo pomyślałam, że ten element książki może być nie tylko użyteczny (na skrzydełkach dajemy dodatkowe informacje, służą one także jako zakładka), ale też… śliczny!
  • w książce znajdziecie opowiadanie przyjaciółki autorki – Beaty Bello. Beata pisze od lat, ale miała ogromne obawy, żeby pokazać swoje teksty światu. Uznałam, że książka znanej autorki jest doskonałym miejscem do promowania nowej pisarki. Mam nadzieję, że ten bonus się Wam spodoba i że zaciekawi. Obiecajcie, że dacie znać – choćby na Facebooku SILVERA – czy chciałybyście przeczytać ciąg dalszy 🙂
Tak się prezentuje skośne skrzydełko Bądź dobrej myśli, a na skrzydełku Paulina Płatkowska. Fajne, prawda?
A to pełna nadziei Beata Bello!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *